Angličtina na míru s PELICANem!

Láká Vás učení se nového cizího jazyka? Jste rozhodnuti pustit se do studia angličtiny, protože Vám přijde, že v dnešním globalizovaném světě se bez angličtiny budete protloukat s obtížemi? Pak čtěte dále! Kurz angličtiny v jazykové škole PELICAN pro Vás bude tím pravým.

Proč studovat angličtinu u PELICANu?

Jsme jazyková škola s dlouholetou tradicí, zkušenosti s jazykovými kurzy totiž sbíráme již od roku 2002. Ať už se rozhodnete pro skupinový nebo individuální kurz, všechny kurzy co nejvíce přizpůsobujeme na míru - vybere si u nás tedy začátečník i pokročilý, Brňák i zájemce o online kurzy.

Studování v naší jazykové škole sebou nese řadu výhod. Jednou z těch předních je, že sídlíme u Moravského náměstí, proto to na svůj kurz angličtiny nebudeš mít daleko! Před lekcí si v naší kuchyňce navíc můžeš zdarma udělat čaj či kávu.

Skupinové kurzy anglického jazyka

Na každý semestr vypisujeme skupinové kurzy anglického jazyka. Můžete si vybrat skupinu dle své jazykové úrovně od začátečnické A1 až po pokročilou C1. Takovéto kurzy zahrnují 20 lekcí probíhajících v časových úsecích 90 minut/týden. Ve skupině se obvykle nachází pouze 4-8 studentů, a pro lektory je tak možné udržet si se studenty individuálnější přístup.

Po absolvování jednoho skupinového kurzu se můžete na další semestr zapsat na kurz s vyšší úrovní a posouvat se tak v angličtině rychle a efektivně! Na všechny kurzy jsou přiřazeni naši kvalifikovaní lektoři, kteří jsou pečlivě vybíráni na základě svého vzdělání i svých zahraničních zkušeností dle evropských standardů.


Individuální kurzy anglického jazyka

Angličtinu (i téměř jakýkoliv jiný jazyk) se u nás můžete učit v rámci individuálních kurzů. Těch se účastníte pouze Vy a lektor. Můžete se tak soustředit na problematickou část gramatiky, rozšiřování slovní zásoby, konverzaci nebo jinou oblast, ve které v angličtině pokulháváte nejvíce. Kurz angličtiny Vám bude maximálně přizpůsoben!

Jak to u nás chodí?

Když jste se již rozhodli, že chcete studovat angličtinu, stačí Vám nyní vybrat si kurz a vyplnit do něj přihlášku. Pokud si nejste jistí svou úrovní, může Vám pomoci rozřazovací test, který naleznete na našich webových stránkách.

Po odeslání přihlášky do jakéhokoliv kurzu vyčkejte na obdržení emailu s podrobnějšími informacemi ke konkrétnímu kurzu - každý je totiž odlišný! Dozvíte se v něm např. harmonogram kurzu a jiné organizační pokyny. Poté se již můžete začít těšit na první lekci!


Chcete si podat přihlášku, ale máte nějaký dotaz? Pak neváhejte a kontaktujte nás skrz kontakty, které naleznete na našich webových stránkách, nebo se za námi rovnou stavte do naší kanceláře. Jazyková škola PELICAN totiž sídlí v samém centru Brna.

Publikováno: 10. 11. 2023

Kategorie: Lifestyle

Autor: Šarlota Vrbová