Co je dobré vědět o spodním prádle?

I přesto, že spodní prádlo většina žen vnímá jako naprosto nepostradatelnou součást svého šatníku, dalo by se říci, že se jedná o výdobytek moderní doby. Spodní kalhotky se začaly objevovat až v 19. století a podprsenka ještě dokonce o něco později. Již kolem roku 1800 př. n. l. se ženy oblékaly do obdoby korzetů. Ten se postupem času stal znakem společenského postavení. Až Američance Marii Phelps Jacobové se jednou nehodil pod šaty, tak si jen tak na koleni sešila dohromady dva kapesníky se stužkou. Natolik ji vynález nadchl, že si jej v roce 1914 nechala patentovat.

Spodní prádlo dnes

Dnešní doba nabízí tolik druhů spodního prádla, že my si pod šaty vždy najdeme to pravé. Máme plno variant podprsenek, např. vyztužené, nevyztužené, polovyztužené, bardotky, dekoltky, mateřské či sportovní. Samozřejmě jedny z nejvíce oblíbených jsou Push-Up podprsenky. Opravdu kvalitní Push-Upka je schopna zvětšit vám velikost ňader i o několik čísel, jak je patrno u některých celebrit. Opakem je zmenšovací podprsenka, kterou rády využívají ženy s nadměrně vyvinutým poprsím.

Které typy kalhotek jsou nejoblíbenější?

Pokud jde o kalhotky není výběr o nic menší. Můžete vybírat z klasického střihu či bokového. Dále jsou stále moderní tanga, boxerky, brazilky či francouzské kalhotky. Poslední zmiňované nemají téměř vykrojenou nohavičku, jsou mimořádně pohodlné a sluší každé postavě. Brazilky pro změnu odhalují část zadečku, ale ne tolik jako tanga. A boxerky jsou pro dámy, co mají pohodlí na prvním místě. Velké oblibě se také těší stahovací prádlo, které výborně poslouží, jestli chcete schovat nějaké to kilo navíc. A v neposlední řadě, ženy rády sahají do sortimentu erotického prádla, aby potěšily partnera a okořenily vzájemný vztah. Do této skupiny patří různé košilky, korzety či podvazky. Takže, co se týká spodního prádla, možností máme nespočet. Teď jen zkusit, co nám bude sedět.

Publikováno: 11. 08. 2018

Autor: Katka Brázdová