Zábava na svatbu? Musí být originální a pro všechny!

Co dělá svatební hostinu nezapomenutelnou? Pokud jde o hosty, nejvíce se těší na prvotřídní menu – a hned po něm mají na pomyslném seznamu zábavu. Jenomže jak sestavit program, aby si ho užili všichni, nebo alespoň většina přítomných? Jaký charakter by měla zábava na svatbu mít? Kromě dobrého jídla a pití dopřejte svatebčanům pár nevšedních aktivit. Máme pro vás několik skvělých tipů, které se budou líbit vám i účastníkům vaší veselky.

Fotokoutek

Fotky, fotky a zase fotky. Žijeme v době fotografické a nevynecháme jedinou příležitost k dobrému snímku. A pronajmete-li si fotokoutek, umožníte hostům pořízení nezapomenutelných (a velmi svérázných) obrázků, které jim budou váš památný den navždy připomínat. Obsluha je jednoduchá a výsledek famózní.

Degustace rumů

Pokud se vaše svatba neobejde bez alkoholu, udělejte z pití labužnický zážitek. Spousta svatebčanů bude mít jistě zkušenosti s degustací vína, ale vy pro ně připravíte větší kalibr – degustaci nejkvalitnějších rumů. Lahodný mok zaručeně prolomí ledy a vnese do prostoru bujaré veselí.

Virtuální realita

Virtuální realita sice není na poli hi-tech žádnou horkou novinkou, ale protože nyní zažívá renesanci, není špatný nápad zapůjčit virtuální brýle na svatbu a nechat hosty, ať si užijí hraní simulátorů a další aktivity. Zabaví se dospělí i děti.

Fire show

Když to někdo s ohněm umí, tak jde o podívanou, při které pozorovatelům spadne čelist snad až na zem. Fire show neboli ohnivou show zná každý, ale zdaleka ne každý ji viděl na vlastní oči. Pokud na svou svatbu pozvete opravdového profíka, nebudete litovat.

Všechny uvedené aktivity – a spoustu dalších – si můžete rezervovat na webu zabava-nasvatbu.cz.

Publikováno: 22. 01. 2022

Kategorie: Lifestyle

Autor: Katka Brázdová